Backdrop (SAHNE DEKORU)

Organizasyonların birçoğunda bir sahne ve dekor tasarım ihtiyacı bulunmaktadır. Backdrop ise, sahne dekorunun temelini oluşturur. Tüm kurumsal ve büyük etkinliklerdeki sahne arkası panoların kurulumu, sahne arkası tasarım ve sahne üstü tasarım, backdrop çözümlerine dahildir.

BACKDROP (SAHNE ARKASI)

Sahne arkası kurulum denildiği zaman ilk olarak akla backdrop gelir. Çünkü backdrop, sahne arkası tüm görsellerin ve materyallerin yer aldığı panolar ve düzenekler bütünüdür. Üzerine dijital baskı ve folyo giydirme yapabilmek mümkündür.

Backdrop ve Sahne Arkası Çözümleri

G24 Design olarak; uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin Backdrop ve Sahne Arkası Çözümleri ve Sahne Dekor Tasarım ihtiyaçları için hizmet vermekteyiz. Backdrop ve Sahne Arkası Çözümler hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki bağlantılar üzerinden inceleyebilir, bizimle WhatsApp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

BACKDROP STAND (SAHNE ARKASI STAND)

Backdrop sahne arkası stand, daha ekonomik ve işlevsel bir çözümdür. Sahne veya sergi alanı daha küçükçe ve özellikle daha büyük ölçülerde bir çalışmaya, sahne arkası dekora ihtiyaç duyulmuyorsa backdrop stand çözümlerine başvurulabilmektedir.

Backdrop stand çözümleri çok daha uygun fiyatlı ve pratiktir. Backdrop stand çözümleri hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat bilgisi almak için bizimle WhatsApp butonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayacaktır.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

WhatsApp - Sipariş Hattı