sahne-dekor-tasarimi

Sahne Dekor Çözüm Ortağınız

Organizasyon, defile, açılış, karnaval, festival, tören, gösteri, lansman, tiyatro vb. gibi tüm etkinliklerinizde, estetik anlayışınıza ve konseptinize uygun sahne dekor tasarımları ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Her biri özgün tasarımlarımızla organizasyonunuza hayalinizdeki görünümü kazandırıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Mecidiyeköy’deki ofisimizde sizinle bir ön görüşme gerçekleştirerek detayları öğreniyor, uygulama yapılacak yere keşif için gidiyor ve ölçüleri alıyoruz. Ardından üç boyutlu ortamda tasarımları gerçekleştiriyoruz. Revizeleriniz doğrultusunda düzenlemeleri tamamlayıp üretim ve kurulum aşamasına geçiyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Bugüne kadar onlarca etkinlik gerçekleştirdiniz ya da ilk defa bir etkinlik düzenlemenin stresiyle karşı karşıya kaldınız. Sahne ve dekor tasarımı konusunuda güvenebileceğiniz ve sorumluluğu üstlenebilecek bir partner arayışındasınız. Geçmişte çalıştığınız firmalar ya da yaptığınız araştırmalar sizi oldukça ürkütmüş olabilir. Çünkü bu görevi layığıyla yerine getirebilecek bir firma bulmakta zorluk çekiyorsunuz.

Neyse ki sahne tasarımı konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile karşınızdayız. Bize WhatsApp üzerinden ya da iletişim sayfamız aracılığıyla dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Blog

Led Tabela

LED tabela, bir LED ekran veya dizisi tarafından oluşturulan bir görsel mesajı görüntülemek için kullanılan bir aydınlatma sistemidir. Genellikle dış mekanlarda veya büyük iç mekanlarda reklam [...]

Osmanbey Dijital Baskı

Dijital baskı, bir bilgisayardan ya da akıllı depolama cihazlarından metin ya da grafik içerikli içeriklerin dijital baskı makinesine aktarım işleminin adıdır. Bunun haricindeki öteki pek çok [...]

Şişli Dijital Baskı

Dijital baskı, renkli ya da siyah beyaz baskılar yapmak için bilgisayar teknolojisi kullanılarak oluşturulan baskı türüdür. Dijital baskı kaynakları, bir sayfa düzenleme programı ile bilgisayar [...]

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayacaktır.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

WhatsApp - Sipariş Hattı