Backdrop Kiralama, Sahne Backdrop, Podyum Backdrop, Backdrop Fiyat

Backdrop Kiralama

Bu yazımızda fuar ve kongre gibi organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz backdrop‘lar hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Backdrop kiralama, backdrop tasarım, backdrop fiyatları ile ilgili merak edilenleri yanıtlayacağız.

backdrop kiralama

Backdrop Nedir?

Fuar, kongre ve diğer organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz backdrop‘lar sayesinde ziyaretçileriniz için detaylı karşılama alanları oluşturabilir ya da reklam ve duyuru panosu olarak ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Yani anlayacağınız gibi backdrop‘lar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Backdrop Tasarım, Backdrop Modelleri

Backdrop tasarımları markaya ve organizasyona özel olarak gerçekleştirilmektedir. Uzman ekibimiz; tasarım ve üretim olmak üzere iki ayrı ekipten meydana gelmektedir. İhtiyacınıza göre istenilen ölçülerde tasarımcılarımız tarafından size özel backdrop tasarımı gerçekleştirilir. Tasarıma vereceğiniz revizeler doğrultusunda üretim ekibimiz İstanbul Mecidiyeköy’deki atölyemizde üretim aşamasına geçerler. Belirlenen teslim tarihine kadar backdrop tasarım ve üretim işlemleri tamamlanır.

Recommended Posts

Leave a Comment

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayacaktır.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

WhatsApp - Sipariş Hattı
avm ürün standı