FOLYO BASKI NEDİR?

Folyo PVC esaslı, esnek ve ısıya dayanıklı bir reklam malzemesidir. Reklam sektöründe çokça kullandığımız Folyo Baskı bir yüzeyi görünen diğer yüzeyi de yapışan bir üründür. Bu ürünün yapışacağı yüzey düzgün ve temiz olmalıdır. Bu malzemenin kullanım alanlarına göre çeşitleri vardır. Biz profesyonel ekibimizle, her şirkete kurumsal kimliğine uygun ve vizyonunu en iyi şekilde ifade edebilen görsel projeler sunuyoruz. Birçok farklı reklam uygulamasında folyo baskı tercih edilmektedir. Çok geniş renk yelpazesine sahip olan folyo çok uzun ömürlü bir malzemedir. Fuarlarda, araç üzerinde, tabelalarda, levhalarda, yönlendirme afişlerinde, cam kaplamalarda, kapı isimliklerinde vb. gibi yerlerde kullanılır.

Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Dijital baskı yöntemi ile folyo üzerine baskı yapılıp genellikle mağaza vitrinlerinde gördüğünüz, indirim ve kampanya tarzı yazıların hepsi bu teknik kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca plotter olarak bilinen alet sayesinde folyoların üzerine istenilen çizimler, resimler ya da yazılar kesilerek de kullanılabilir. İç mekanlarda dekoratif amaçlarla ya da tanıtım amacıyla yerleştirilen folyo baskı tamamen hedef kitleye yönelik reklamların yapılmasına olanak sağlamaktadır. Dış mekan folyo uygulamalarında aranan en büyük özellik dayanıklılıktır. Daimi olarak doğa şartları ile yani yağmur, kar, rüzgar, güneş gibi temas halinde kalacağı durumlarda dayanıklı olması gerekmektedir. Bu dayanıklılık solvent bazlı boyalar kullanılarak sağlanmıştır. Büyük ebatlarda uygulanabilir olması da diğer bir önemli özelliğidir.

Hem uzun zaman kullanılabilir olduğu için, hem de düşük maliyetlerle temin edilebildiği için reklam verenlerin maliyetini de düşürmektedir. Her türlü yüzeye uygulanabilir. Bu sayede normal şartlarda reklam afişi ya da reklam içerikli bir uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda dahi kaplama yapılabilmektedir.

Recent Posts
Showing 3 comments
 • Kerem
  Cevapla

  satın alırken biraz düsünmedim degim ama geldikten sonra elime aldıgımda kalitesini farkettim tesekkur ederim elinize emeginize saglık

 • Edip İşveren
  Cevapla

  calısmalarınız gercekten cok basarılı olmus oncelikle bunu belirtmem gerek. diger onemli detay ise yazdıgınız bilgiler urunun kalıtesını dogrular sekılde. almak ıstıyorum detaylar ıcın wp dan ulasıyorum gerı donus yaparsanız sevınırım

 • merter çelik
  Cevapla

  folyo baskıda ne gibi hizmet ve olanak sağlayıp bunu ne kadar sağlayıp gerçekleştirebiliyorsunuz

Leave a Comment

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayacaktır.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

WhatsApp - Sipariş & Destek