VİNİL BASKI NEDİR?

Reklam sektöründe dijital baskı son yıllarda çok etkin bir şekilde ağırlığı her geçen gün artırmaktadır. Dijital baskıda kullanılan malzemeler de çok çeşitlilik göstermektedir. Değişik malzemelere son teknoloji makinalarla en iyi baskıyı en ekonomik fiyata en kısa zamanda basabiliyoruz.

Vinil baskı, branda baskı olarak da adlandırılan baskı türüdür. Vinil PVC ( Polivinil klorür) esaslı bir malzemedir. Dış alan dediğimiz açık alanlarda kullanılan vinil baskılar dış mekan dijital baskı makinalarında basılmaktadır. Vinil sağlamlığından, esnekliğinden, uygun fiyatından dolayı birçok alanda tercih edilmektedir. Özellikle bina cephe giydirmelerinde, afişlerde, pankartlarda, ışıklı ışıksız germe tabelalarda vinil baskı kullanılır. Oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Özellikle dış mekanda uygulama kolaylığından dolayı tercih edilmektedir.

Açıkhava reklam sektöründe, belki de en işlevsel ürün vinildir. Değişik gramajlarda malzeme olarak bulunmaktadır. Dayanıklı olması, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili birçok alanda kullanıma sunar. Işıklı vinil, ışıksız vinil, mat vinil, parlak vinil gibi türleri vardır. Tercrübeli uygulama ekibimiz, hatasız, hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti en ekonomik olarak sunmaya çalışıyoruz. Sürekli gelişen yenilikçi bir ekibe sahibiz. İşlerimizi kaliteli ve hızlı bir şekilde bitiriyoruz.

Birlikte planlayalım, kaliteli ve hızlı üretip hatasız bir şekilde uygulayalım.

Recent Posts
Showing 7 comments
 • Yasemin Bakır
  Cevapla

  yardımcı oldugunuz ve anlayısınız ıcın tesekkurler basarılarınızın devamını dılıyorum

 • Bülent Yazıcı
  Cevapla

  Gerçekten kaliteli bir ürüne sahipler, detaylı şekilde yardımcı oluyorlar ellerinize sağlık.

 • Ezgi Uçar
  Cevapla

  ürününüzü almak istiyorum, whatsapp üzerinden detaylı bilgileri aktardım geri dönüş olursa sevinirim şimdiden teşekkrler

 • canan bakar
  Cevapla

  branda baskı yaptırmak istiyorum bu konuda bana size yönlendirdiler yardımcı olabilirmisiniz

 • metin yükel
  Cevapla

  firmamıza yaptığınız baskı işlerinden memnun kaldık en kısa sürede tekrar sizler ile görüşmek ve iş ortaklığı yapmak istiyoruz

 • mehmet çetin
  Cevapla

  ücretlendirme konusunda ne gibi fayda sağlayabilirsiniz

 • hande yenil
  Cevapla

  vinil baskı konusunda harika çalışma gerçekleştirdiğiniz için teşekkürler kolay gelsin en kısa zamanda görüşmek üzere

Leave a Comment

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayacaktır.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search